Łódzki Światowy Tydzień Przedsiębiorczości | Agenda
287
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-287,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

170 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat.

Już w listopadzie kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019 będzie odbywał się pod hasłem biznes bez barier. Podczas 12. edycji największego w Polsce wydarzenia promującego świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia chcemy docenić to, jak ważną wartością jest różnorodność w biznesie, ale również zastanowić się nad tym, jakie narzędzie mogą pomóc osobom, dla których przedsiębiorczość stanowi prawdziwe wyzwanie.

W listopadzie 2019 r. najważniejszym tematem wydarzeń organizowanych w ramach ŚTP będzie to, jak rozmaite doświadczenia i środowiska, z których pochodzimy kształtują nasze podejście do przedsiębiorczości. Wspólnie zastanowimy się również nad tym, jaki wpływ mają różnicujące nas cechy – narodowość, rasa, pochodzenie etniczne, płeć, orientacja seksualna, religia, ale też sytuacja rodzinna – na biznesowe inicjatywy, które podejmujemy.

To temat ważny i aktualny. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii i rozrastającego się rynku usług sukces w biznesie stał się możliwy dla tych, którzy dawnej nie mieli szans na rozwój w tej sferze. Każdy nowy pomysł, niestandardowe rozwiązanie sprawiają, że kultura przedsiębiorczości ma się coraz lepiej.

Rejestracja przez www.konfeo.pl lub  www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Do pobrania:

Program ŚTP 2020

 

Informacja prasowa