Łódzki Światowy Tydzień Przedsiębiorczości | O Nas
293
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-293,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Poznaj nasz zespół

Fundacja Międzynarodowy Instytut Rozwoju

IMGP7992wwwc

Krzysztof
ORGANIZATOR

Absolwent Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II, filia w Częstochowie. Student Uniwersytetu Łódzkiego kierunek: Stosunki Międzynarodowe.

Doświadczenie zdobywał w jednostkach sektora publicznego m.in. sprawował funkcję pełnomocnika rektora Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu: zarządzania organizacjami, zasobami ludzkimi, marketingu i PR, Akademia Designu, Zarządzanie Innowacją, Zarządzanie Projektem Kultury.

Koordynator projektów z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz programów ministerialnych.

W wolnej chwili konferansjer, nurek stopień Asistans Instructor w federacji CEDIP.

IMGP7992wwwc-250x25022

Aneta
Specjalista ds. marketingu

Absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej studiów na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalności Marketing. Ukończyła również Podyplomowe Studia Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu zarządzania.

Jest aktualnie odpowiedzialna za realizowanie strategii rozwoju fundacji, raportowanie nt. postępów prac i zagrożeń, a także współtworzenie, realizację, monitoring i kontrolę przyjętej strategii . Odpowiada także za zarządzanie zespołem projektowym.

Prywatnie żona i mama. Od dziecka miłośniczka tańca i sportu. Ceni sobie profesjonalizm i tak też podchodzi do swojej pracy i życia prywatnego.

mgst

Marcin
ORGANIZATOR

Pedagog, manager, doradca zawodowy, przedsiębiorca posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy oraz w zarządzaniu jednostkami edukacyjnymi, oświatowymi oraz podmiotami NGO. Kompetencje w zakresie zarządzania innowacją oraz zarządzania w sporcie i turystyce. Trener EQF 5 i Coach Noble Manhattan Coaching. Pilot wycieczek i organizator wyjazdów i wypraw turystycznych. Pasjonat i instruktor nurkowania rekreacyjnego, organizator szkoleń i wypraw turystyczno-nurkowych. Założyciel i prezes organizacji zrzeszającej instruktorów i pasjonatów nurkowania -Szkoła Profesjonalnych Instruktorów Nurkowania, działacz federacji nurkowej CEDIP. Po wieloletnim pobycie we Włoszech pozostał wielbicielem i koneserem piosenki, języka, kultury i kuchni włoskiej.

COMPASS_lrg

Iwona
Obsługa biura

Pracownik finansowo – księgowy z 20 letnim doświadczeniem w zawodzie. Obecnie zajmuje się obsługa projektów unijnych realizowanych w zakresie aktywizacji zawodowej, tworzenia placówek opiekuńczo-wychowawczych, współpracy międzynarodowej.

Prywatnie miłośniczka teatru i literatury faktu, w wolnych chwilach wykonuję na własny użytek ozdobne bibeloty z materiałów tekstylnych, oraz szczęśliwa mama bliźniaków.

IMGP7992wwwc-250x250222

Łukasz
GRAFIK

 

 

Z wykształcenia informatyk i grafik.  Wykładowca akademicki na Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Podchodzi z pasją do każdego projektu. Uwielbia wyzwania projektowe. Tworzy strony internetowe, grafikę użytkową. Prowadzi własną agencje reklamową.

 

COMPASS_lrg

Agnieszka
OBSŁUGA BIURA

 

 

Księgowa z 14 letnim doświadczeniem z Certyfikatem Księgowym. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończyła Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim w zakresie „Rachunkowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. Prywatnie zakochana w podróżach, szczęśliwa żona i mama.